У Знам’янці через вітрянку майже місяць не працює пологове відділення

, Наталка Маринець

9538У Знам’янській центральній районній лікарні тимчасово довелося закрити пологове відділення через вітряну віспу. Усіх жінок при надії скеровували народжувати до обласного центру.

– Пологове відділення довелося закрити на карантин через вітрянку. До нас прийшла на практику медсестра, хвора на вітряну віспу. Спочатку симптоми не проявлялися, тож вчасно не кинулися, – розповідає «КП» заступник головного лікаря Знам’янської райлікарні Валентина Парфєнова.


Наразі карантин завершився. Відновити роботу пологового планують наступного тижня.


– Зараз відділення пофарбовано, все вимито, чисто. У середу приїздила санстанція, взяла змиви. У понеділок-вівторок будуть результати, і якщо все буде гаразд, повернемося до роботи, – додає заступник головного лікаря і наголошує, що за період карантину у відділенні ніхто не захворів на вітрянку. – Під час карантину кілька жінок направили народжувати до обласного центру. Для цього у нас був спеціальний черговий транспорт, ургентний водій. Але якщо на період карантину породілля з немовлям вже знаходилися у лікарні, то вони перебували до виписки. А потім були під наглядом лікарів. На щастя, ніхто не захворів.

e-max.it: your social media marketing partner