Головлікар центральної лікарні Кіровограда написав заяву

,

 

Головний лікар Кіровоградської центральної міської лікарні Валерій Голіков написав заяву на звільнення із займаної посади.

 

Очільник обласного центру Олександр Саінсус повідомив, що Валерій Голіков переводиться на іншу посаду (завідувача поліклініки), а на його місце призначено нового керівника. Це сталося після того, як у центральній міській лікарні відбулася перевірка, члени якої встановили ряд порушень у діяльності медзакладу.
- Зокрема, не було своєчасно проведено ліцензування закладу, також через те, що не були оформлені необхідні документи на отримане медичне обладнання (для гемодіалізу), його неможливо ввести в експлуатацію, зафіксовані в лікарні й факти порушення трудової дисципліни, - повідомила керівник спеціальної комісії Олена Костенко, що здійснювала перевірку.
Разом із тим, комісія визнала роботу центральної міської лікарні по окремих напрямках недостатньою та рекомендувала головному лікарю розробити заходи з усунення встановлених недоліків.
Нагадаємо, раніше надходили скарги від мешканців Кіровограда стосовно лікарні. Тоді міський голова Олександр Саінсус підписав розпорядження про створення комісії. Її члени мали дослідити, чи були в діяльності адміністрації лікарні порушення, на які, власне, скаржилися люди.

e-max.it: your social media marketing partner