Кіровоградців закликають обводити фарбою ями на дорогах, щоб їх побачила влада (ФОТО)
Жителів Кіровограда закликають долучитися до ініціативи активістів, які на вулицях обласного центру обводять ями і вибоїни фарбою з балончиків і таким чином допомагають владі побачити пробіли в ремонті доріг.
Як розповідає координатор ініціативи, голова Кіровоградського обласного благодійного фонду «Наш Дім», ведучий програми «Ранковий тест-драйв» на обласному телебаченні Дмитро Завражний, цією справою активісти займаються вже не перший рік.
Цього року почали з центральних вулиць, вже навели контури вибоїн біля міськради, на вулиці Полтавській, Короленка, Великій Перспективній, на площі Богдана Хмельницького та в інших районах.
– Наша програма максимум – обмалювати всі ями в місті. Будемо раді, якщо містяни долучатимуться. Влада, на жаль, нічого не робить для того, щоб наше місто було з нормальними дорогами, – каже Дмитро і зауважує, невеликий результат такої роботи уже є. – У 2015 році обведені ями за кілька тижнів відремонтували. Цього року результату ще не видно. Може, схаменеться наш облавтодор і наша влада, і нам не доведеться більше цим займатися.
фото: надані Дмитром Завражним