16-річному хлопцю через обмороження загрожує ампутація. Родина просить допомоги!

, Олена НЕСЕН, «КП»

Вечір п’ятниці, проведений у компанії з друзями, для 16-річного юнака з Олександрії  закінчився гірко. Після відпочинку в кафе хлопець разом із приятелями випив алкоголю дорогою додому… заснув, присівши на лавочку. Дві години, проведені на морозі, тепер загрожують юнаку ампутацією фаланг на шести пальцях рук.

– Гуляли після кафе, трохи випили. Приблизно об одинадцятій вечора я пішов додому. По дорозі вирішив трохи посидіти, щоб перепочити, і заснув. Проспав приблизно дві години. Коли прокинувся, одразу викликав таксі і поїхав додому, – розповідає про події тієї ночі 16-річний Ігор.

Проте зранку хлопець прокинувся від болю в кистях рук. Каже, сильно боліли пальці на лівій руці. Вони покрилися пухирями, наче після опіку. Побачивши це, батьки Ігоря відразу відвезли сина до лікарні. Однак висновок лікарів був не надто втішний – у підлітка критичне обмороження кистей рук.

– У хлопчика обмороження пальців на правій кисті 2-3 ступеня, і на лівій – 3-4 ступеня. Також обморожені обидві стопи, але вони особливого занепокоєння не викликають. Що стосується рук, то, слава Богу, що обмороження не поширилося вище. Спочатку думали, що хлопець повністю позбудеться пальців. Зараз бачимо, що пальці вдасться зберегти, але нігтьові фаланги на шести пальцях, ймовірно, доведеться ампутувати. Вони відмирають, – прокоментував завідуючий травматологічним відділенням Олександрійської міської лікарні №1 Борис Кушка.

Наразі ампутація відкладена. Ще деякий час медики спостерігатимуть за станом хлопця. Якщо він не поліпшиться, Ігор стане інвалідом  – втратить п’ять верхніх фаланг на лівій кисті і одну  – на правій.

Зараз хлопець потребує допомоги на лікування. Адже ліки обходяться у 300 гривень на добу. Гроші хоч і невеликі, однак родина юнака небагата. Тож взяти кошти ніде. Хто бажає допомогти Ігорю, можуть звертатися до лікарні за телефоном (235) 7-11-40.
e-max.it: your social media marketing partner