Міська влада Кіровограда божиться, що хоспіс з’явиться уже цьогоріч

, Анна ДОБРАНЬ, «КП»

Про те, що у Кіровограді потібен хоспіс, «КП» уже писала. Розповідали і про те, наскільки важливим для сучасного міста є заклад, де надаватимуть допомогу невиліковно хворим. Неодноразово цю тему піднімав очільник регіону Андрій Ніколаєнко. Утім міська влада поки тільки обіцяє, що необхідний заклад буде. Чиновники божаться, що хоспіс в обласному центрі з’явиться до кінця року.

– Я думаю, у цьому році, нам вдасться реалізувати цей проект. Ми відправимо його на конкурс вже найближчим часом. Окрім ремонту приміщення, необхідно закупити обладнання. Наші медики їздили на ознайомчу екскурсію до інших областей, з ними поділилися досвідом роботи у таких спеціалізованих закладах. Також наразі ведеться робота з перекваліфікації лікарів для роботи в хоспісах, – розповідає начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

Тим часом, станом на сьогоднішній день, на появу хоспісу чекають більше шести сотень людей. Кіровоградщина – чи не єдиний регіон у державі, де такого відділення немає. У місті працює одна бригада, яка надає паліативну допомогу на виїзді. Відділення, яке має з’явитися у обласному центрі, буде розраховане на 15 осіб.
e-max.it: your social media marketing partner