У Світловодську невідомі побили вікна в офісі регіоналів

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

У ніч із 1 на 2 лютого у Світловодську стався хуліганський напад на офіс міської організації Партії регіонів, який знаходиться на вулиці Леніна, 40, повідомив заступник голови тамтешньої міськорганізації Станіслав Маріщенко.

Говорить, йому зателефонували однопартійці, котрі вранці наступного дня побачили розбиті вітражне скло і склопакет офісу.

– Про виявлення слідів погрому ми одразу повідомили до міського відділу міліції. Правоохоронці оперативно приїхали на місце. Під час оперативно-розшукових дій вони знайшли дві великі цеглини і пляшку з­під коньяку. Під час опитування свідків один із мешканців будинку, де розташований партійний офіс, розповів, що чув о 2:30 ночі сильний гуркіт і дзвін розбитого скла, – сказав Станіслав Маріщенко.

Він додав, що раніше жодних виявів агресії чи погроз з боку мешканців міста працівники апарату Світловодської організації ПР не отримували – навпаки, двері офісу завжди відкриті.

За фактом інциденту розпочаті передбачені законом процедури. Нині наслідки хуліганських дій ліквідовують, організація працює в нормальному режимі.


e-max.it: your social media marketing partner