У початкових школах області позапланові канікули

, Олена НЕСЕН, «КП»

У більшості районів Кіровоградщини та в обласному центрі через сильні морози учні молодших класів пішли на вимушені канікули. За санітарними нормами, для 1-4 класів заняття скасовуються при двадцятиградусному морозі. Якщо ж температура понизиться ще на чотири поділки, від уроків звільнять і старшокласників.

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомили «КП», що очільники більш як десяти районів області уже дали розпорядження про припинення занять у 1-4 класах. Зокрема, таке рішення прийняли у Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам’янському, Кіровоградському, Маловисківському, Новоукраїнському, Олександрійському, Онуфріївському, Устинівському районах, містах Кіровограді та Олександрії.

Проте дві території із зазначеного переліку – Маловисківський район та місто Знам’янка призупинили навчання для всіх учнів – з 1 по 11 класи.

Скільки триватимуть вимушені канікули, наразі невідомо. Поки що заняття скасували до понеділка. Наступне рішення прийматиметься 3 лютого відповідно до погодних умов.

Для скасування занять у 5-11 класах підстав поки що немає, наголошують у департаменті освіти і науки.

Згідно з державними санітарними правилами і нормами, в учнів 1-4 класів навчально-виховний процес тимчасово припиняється при температурі повітря мінус 20 градусів, швидкості вітру більше 5 м/с і вологості повітря вище 80%, а для учнів 5-11 класів при температурі повітря -24 градуси.
e-max.it: your social media marketing partner