У цьому році Інгул чистити не будуть

, Анна ДОБРАНЬ, «КП»

Серед запропонованих торік проектів, які відправили на конкурс до Ради Європи, був і кіровоградський. Проект передбачає розчистку русла ріки Інгул та створення у прибережній зоні розвиненої інфраструктури. Однак Європа вважає його недостатньо інвестиційно привабливим.

Проект розчистки Інгулу розробили ще у 2005 році. Його загальна вартість перевищує 40 мільйонів гривень. Торік свої проекти на конкурс відправляли усі регіони країни, в тому числі і Кіровоград. Проте наш проект не пройшов, із жалем розповідає директор агентства розвитку міста Володимир Хлєбніков.

Говорить, навіть причини, чому проект не сподобався, у Раді Європи не пояснили. Відтак розчистка Інгулу знову відкладається на невизначений час. Адже у міському бюджеті такої значної суми немає.

– Проект передбачає розчистку центральної частини ріки зі створенням інфраструктури на набережній. Мова йде про туристичний бізнес, кафе на березі річки тощо. Будемо шукати нові можливості, шляхи. Продовжимо роботу у цьому році, наступному. Будемо посилати на інші конкурси. Взагалі це питання вже не можна відкладати, тому що у нас річка в дуже захаращеному стані, – пояснює Володимир Хлєбніков.


e-max.it: your social media marketing partner