У кіровоградському дендропарку з’явиться каток

, Олена НЕСЕН, «КП»

Уже цього тижня у кіровоградському дендропарку має з’явитися каток. З таким проханням до міської влади неодноразово звертались мешканці довколишніх мікрорайонів. Нині нове керівництво комунального підприємства обіцяє виконати бажання городян. Обіцяють, ковзанка буде безкоштовною для всіх охочих покататися.

Відтак свою діяльність директор комунального підприємства «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» Олександр Кухаренко, якого призначили на цю посаду восени минулого року, розпочне з організації великої безкоштовної ковзанки для жителів міста.

– У неділю в дендропарку я виставив свою охорону і ми плануємо розпочати роботи над створенням катка, поки дозволяє погода. Якщо нам не будуть заважати це робити, кіровоградці зможуть користуватися ковзанкою вже з цієї суботи, 1 лютого, – повідомляє «КП» Олександр Кухаренко.

Ідея ж створення безкоштовного катка у дендропарку належить самим жителям міста. Перший заступник мера Кіровограда Володимир Каніщев каже, до міської влади надійшли звернення від мешканців декількох районів обласного центру, і додає, що наразі у мерії активно займаються цим питанням.

– Для того, щоб розпочати роботи над створенням ковзанки у центрі дендропарку, спочатку треба прибрати ялинку – у парку до сих пір Новий рік! А ялинка не маленька, висока. Необхідно її розібрати, зняти іграшки, визначити, куди її подіти, а вже потім приступити до облаштування катка, – пояснює Олександр Кухаренко.

Нагадаємо, попереднім очільником комунального підприємства «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» був Віталій Бєлов, якого звільнили за відмову звітувати перед Кіровською райрадою Кіровограда про діяльність підприємства. Наразі Бєлов знаходиться під вартою – його звинувачують у здирництві.
e-max.it: your social media marketing partner