«Daewoo International Corporation» готова стати бізнес-партнером Кіровоградщини

,

Одна з найкрупніших південнокорейських фінансово-промислових груп «Daewoo International Corporation» зацікавлена у налагодженні бізнес-стосунків з Кіровоградською областю.

 

Ці та інші питання обговорювалися під час ділової зустрічі керівництва компанії з заступником Глави Адміністрації Президента України Сергієм Ларіним, міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком та головою Кіровоградської облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком, сьогодні у ході офіційного візиту до Республіки Корея.

 

Насамперед мова велася про розширення поля діяльності «Daewoo International Corporation» в Україні. Корейську компанію зацікавив аграрний потенціал, зокрема, вирощування сільськогосподарських культур, імпорт українського м’яса, а також добувна галузь. Кіровоградська область розглядалася як потенційний майданчик для реалізації таких проектів.

 

Нагадаємо, офіційний візит кіровоградської делегації до Республіки Корея розпочався наприкінці минулого тижня і триватиме п’ять днів. На сьогоднішній день делегація взяла участь у зустрічі з Міністром сільського господарства, продовольства й сільських справ Республіки Корея Лі Донг Пхілем, зустрілася з представниками керівництва корпорації «Нyundai», підписала меморандум про співпрацю з мерією міста Інчхон, побувала у вільній економічній зоні Сондо та була прийнята Спікером Національної асамблеї Республіки Корея Кан Чан Хе.

e-max.it: your social media marketing partner