На дорогах області знову трощать знаки

, Олена КАЗАРІНА, «КП»

726Обстеження доріг та придорожніх зон області після різдвяних свят показало: сім знаків по трасі Городище­Новоукраїнка­Бобринець­Устинівка пошкоджені або зникли взагалі. Такий вандалізм, кажуть у дорслужбі, спричиняє неабиякі збитки. Адже вартість одного знака – від 250 гривень до кількох тисяч.


У Службі автодоріг області нагадують, що стаття 139 Кодексу України про Адміністративні правопорушення за пошкодження автомобільних доріг і технічних засобів регулювання дорожнього руху, їх самовільне знімання передбачає притягнення до відповідальності – накладення штрафу у розмірі від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів або ж покарання у вигляді громадських робіт.

Наразі співробітники Новоукраїнського райавтодору, на чиїй території, власне, пошкодили знаки, звернулися з відповідною заявою до міліції. Та доки правоохоронці шукатимуть злочинців, дорожникам доведеться встановлювати нові знаки аби забезпечити належний рух трасою. Служба автодоріг в області звертається до учасників дорожнього руху з проханням не вчиняти актів вандалізму і пам’ятати, що від наявності знака у визначеному місці і його цілісності залежить безпека людей.

e-max.it: your social media marketing partner