Прокурор-убивця вибачався перед батьками за смерть 17-річного сина

, Олена НЕСЕН, «КП»

Сьогодні Олександрівський райсуд слухав справу прокурора Анатолія Душинського, який восени, будучи п’яним за кермом, на смерть збив 17-річного кіровоградця Олександра Богатирьова.

У ході засідання затриманий звернувся до батьків із вибаченнями за скоєне.

– Батьки, дозвольте висловити співчуття з приводу того, що трапилося 12 жовтня. У мене не було злого умислу. Я не хотів цього. Вибачте, що так сталося, – заявив Душинський.

Проте родичі Сашка Богатирьова відвернулися від нього під час промови.

Загалом на судовому засіданні розглядалися процесуальні питання. Душинський звернувся до судді з клопотанням повернути обвинувальний акт прокурору, мовляв, там чимало грубих порушень.

– В обвинувальному акті суперечать одне одному дані стосовно місця ДТП. На одній сторінці вказане перехрестя вулиць Героїв Сталінграда і Попова, а на іншій – місце зазначене уже на відстані 34 метрів від перехрестя. Прошу усунути протиріччя, – зазначив він, перераховуючи й інші помічені недоліки.

Підтримав на суді свого підзахисного і адвокат. Він заявив, що в обвинувальному акті не вказані пом’якшувальні обставини. Зокрема, відшкодування матеріальної шкоди на поховання Сашка.

У результаті суддя задовольнив клопотання Душинського та його захисника і повернув обвинувальний акт прокурору, як такий, що не відповідає вимогам Кримінально-процесуального кодексу.
e-max.it: your social media marketing partner