Соколівці дали воду

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Селище Соколівське Кіровоградського району підключили до нового водопроводу, повідомив «КП» директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.

За словами керівника підприємства, проблеми з водопостачанням селище мало давно.

– Свердловини, з яких тамтешні жителі брали воду, не давали потрібного об’єму. Тому були постійні проблеми з подачею води. Останнім часом люди стали дедалі частіше скаржитися. Найбільший пік прийшовся на літо цього року, коли кілька вулиць залишилося без водопостачання. Скарги надходили і на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації, і безпосередньо керівнику області, – описує він ситуацію.

Ілик зауважив, що підключення селища до нового водопроводу відбулося зі згоди громади.

– Люди збиралися, обговорювали, приймали рішення. Не все було однозначно. Але нам вдалося переконати жителів селища у тому, що такі зміни необхідні насамперед їм, – говорить він.

За словами директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград», після переходу на централізоване водопостачання, тариф на воду у селищі суттєво знизився.

– Раніше користувачі сплачували за воду за тарифом 7,87, сьогодні тариф становить 4,42 гривні за кубометр, – повідомив Ілик.

Разом із тим він уточнив, що селищна рада уже прийняла рішення про передачу усіх мереж водопостачання Соколівського на баланс ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Новий водопровід має довжину 1,5 кілометра. Вартість проекту – 380 тисяч гривень.
e-max.it: your social media marketing partner