Жителі Жадова дякують владі за новий світлофор і ліхтарі

, Олена НЕСЕН, «КП»

Зі словами вдячності звертаються до місцевої влади кіровоградці, що проживають на вулицях Жадова та Героїв Сталінграда. Кілька тижнів тому в мікрорайоні встановили світлофор і вуличні ліхтарі. Кажуть, давно чекали і сподіваються, що відтепер життя там буде більш комфортним і безпечним.

– У нашому спальному мікрорайоні проживає більше п’ятдесяти тисяч кіровоградців. А біля магазину «Жадівський» навіть не було світлофора. Коли кілька років тому поставили світлофори на вулицях Волкова, Героїв Сталінграда і Попова, у нас з’явилася надія, що його встановлять і на нашій вулиці. Та час минав, а ми жили без світлофора, – розповідає Леонід Гришков.

Говорить, без світлофора у такому жвавому мікрорайоні вкрай небезпечно. Потік транспорту великий, людей у будь-який час доби на вулицях дуже багато, тож «зебри» біля магазину «Жадівський» було недостатньо.

– Ще одне тривожне питання  – освітлення. Я з моїми сусідами збирали підписи, щоб на Героїв Сталінграда встановили вуличні ліхтарі, – ділиться пенсіонер.

Каже, облаштування зовнішнього освітлення увесь час переносилося, відкладалося з одного кварталу на інший через недостатнє фінансування. Зрештою пообіцяли зробити до кінця року. Чоловік зізнається, люди зневірилися, що обіцяне виконають.

– Яким же був подив, коли ми побачили, що територія біля 26-го, 28-го будинків на  Героїв Сталінграда освітлюється! Працює дванадцять ліхтарів! А біля «Жадівського» – встановлено світлофор. Повірте, це для нас було свято. Люди дуже раді, не могли повірити, що нарешті цивілізація дійшла і до них, – каже Леонід Васильович. – Я хочу висловити щиру подяку від усіх жителів вулиць Жадова і Героїв Сталінграда. Влада зробила велику справу, хоч і здається, що це дрібниця. Однак для такого жвавого мікрорайону, як у нас, світлофор був вкрай необхідним, як і вуличні ліхтарі.
e-max.it: your social media marketing partner