Будівництво культурно-спортивного комплексу в Кіровограді стартує наступного року

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

У 2014 році, згідно з пропозиціями до державного бюджету, може розпочатися будівництво сучасного культурно­спортивного комплексу, повідомив заступник очільника області Ярослав Арсірій.

Планується, що триповерхову будівлю зводитимуть на вулиці Дворцовій, поблизу ліцею Короткова. Останній уже зазначив, що учні його закладу, а це майже півтисячі дітей, давно потребують спеціального приміщення, де б вони мали змогу займатися фізкультурою та спортом.

Тим часом начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Колодяжний каже, що у новозбудованому спортивному комплексі зможуть тренуватися не лише ліцеїсти, а й професійні спортсмени. Більше того, планується звести сучасні зали для гри у волейбол та баскетбол, що дозволить проводити змагання всеукраїнського та навіть міжнародного рівнів.

Однак, крім спортивного комплексу, у майбутній будівлі розмістять обласний музей хореографічного мистецтва. Нині він знаходиться на хуторі Надія, відтак не кожен має змогу побачити унікальну експозицію історії танцю.

Орієнтовна вартість проекту – близько 18 мільйонів гривень.
e-max.it: your social media marketing partner