В області діє два десятки пунктів обігріву

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Холодні зими для багатьох людей, що в силу різних причин залишилися без даху над головою, часто смертельні. Із під’їздів і підвалів їх виганяють, теплотраси не завжди здатні помістити всіх бажаючих, а притулку для таких людей у Кіровоградській області немає. Справжнім порятунком від холодної смерті часто стають пункти обігріву. Таких в області діє вже 21. Безхатьки можуть туди прийти випити чаю і з’їсти бутерброд!

Намети опалюються чавунною піччю та мають усе необхідне. Там готові усіх без винятку напоїти гарячим чаєм і пригостити бутербродом чи печивом. У наметах цілодобово чергують працівники соціальних служб, уточнюють в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Отже, мобільні пункти обігріву знаходяться за наступними адресами: у Новоукраїнці – на розі вулиці Леніна та провулку Гіталова; в Онуфріївці – на вулиці Першотравневій, 3а; у Малій Висці – по Жовтневій, 63; у Вільшанці – на Комсомольській, 45; у Новгородці – біля автовокзалу; у Компаніївці – на вулиці Кірова, 27; у Гайвороні – у сквері Перемоги; у Новомиргороді – по вулиці Леніна, 99/12; у Бобринці  – на Леніна, 47; у Знам’янці – поруч із школою №3; у Долинській  – на вулиці Новій, 56; у Світловоську  – у парку імені Шевченка; в Устинівці – по Об’їзній, 2; у Петровому – на розі вулиць Чапаєва та Філатова; в Олександрії – на Садовій, 3; у Голованівську – вулиця Леніна, 3; у Добровеличківці – по Кірова, 113; в Олександрівці – Леніна, 80; в Ульяновці – вулиця Карла Маркса, 9; у Кіровограді – на вулиці Волкова (напроти ДПРЧ­2) і по Жовтневої Революції, 14.


e-max.it: your social media marketing partner