Ніколаєнко доручив Чернявському розібратися, чому «Центральний» ігнорує пільговиків

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Очільник області Андрій Ніколаєнко доручив своєму заступнику Олександрові Чернявському розібратися, чому водії нового «Центрального» маршруту не хочуть возити пільговиків.

– Політика – політикою, а ми повинні вирішувати повсякденні питання громади. Якщо ми сьогодні відстоюємо євроінтеграцію, то насамперед маємо забезпечити достойні стандарти та умови життя наших громадян. Мене надзвичайно обурила та обставина, коли на новому маршруті – «Центральному» – водії відмовляються перевозити пільговиків. Хіба так ми маємо вирішувати проблемні питання транспортної реформи у Кіровограді?! Хіба про це йшла мова, коли ми прийняли рішення про запровадження нового маршруту?! Звичайно, ні, – заявив Ніколаєнко і додав, що поява маршруту насамперед була зумовлена тим, аби полегшити життя кіровоградців.

– Поставлене завдання буде виконано! Транспорт обслуговуватиме всі категорії населення міста. Я вже доручив Олександру Чернявському розібратись з цією ситуацією та вирішити питання, – написав він у своєму блозі.

e-max.it: your social media marketing partner