Олександрійським шахтарям цього тижня може надійти черговий транш на погашення боргів

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький днями підписав наказ про проведення реструктуризації Олександрійського буровугільного комплексу, повідомив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій.

 
Пояснює, зроблено це для того, щоб залучити інвестора і відновити роботи комплексу за його прямим призначенням – видобуванням та переробкою бурого вугілля.


– Я переконаний, що для багатьох жителів області, насамперед, для олександрійців, ця новина на сьогодні є значно важливішою за «майдани», адже мова йде про відновлення потужного виробництва, а це нові робочі місця, це зайнятість населення, збільшення надходжень до бюджетів, та відповідно, реальне покращення життя людей, які проживають на цій території, – відзначив у свою чергу очільник регіону Андрій Ніколаєнко.

Він також повідомив, що планує провести переговори з власником підприємства  Костянтином Жеваго  щодо відновлення процесу погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства.

Переконаний, уже на цьому тижні вдасться забезпечити наступні виплати по заборгованості, яка утворилася на цьому підприємстві.

Андрій Ніколаєнко також наголосив на необхідності тримати ситуацію з початком роботи Олександрійського буровугільного комплексу на постійному контролі. Говорить, громадськість має бути поінформована про всі кроки у цьому напрямку, зокрема, коли розпочнеться відкачування води, а також про будівельні роботи та встановлення нового обладнання.

e-max.it: your social media marketing partner