Люди Онула пошкодили магазин депутата-регіонала

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Учора о п’ятій годині ранку підлеглі кіровоградського бізнесмена Миколи Онула почали встановлювати біля «Європейського ринку» свій кіоск, руйнуючи сусідній магазин «Цифротех». Приміщення цього  магазину орендує депутат міської ради, регіонал Артем Стрижаков.

 

Про вранішні події «КП» розповіла юрист фірми «Цифротех». Саме їй довелося виїхати на місце події. Жінка каже, шкоду магазину завдали умисно, бо її шеф відмовився прийняти пропозиції управлінців Онула.

 

– Почнемо з того, що у Артема Стрижакова є договір оренди магазину на розі вулиць Яновського та Героїв Сталінграда. Збоку від «Цифротеху» стояла маленька прибудова, два квадратних метри, в якій торгували пиріжками. Уночі, без будь­яких дозвільних документів, управлінці Онула її знесли. Під час демонтажу добряче пошкодили стіну «Цифротеху». Потім на це місце, неподалік магазину поставили новий кіоск, – розповідає юрист.

 

– На запитання про дозвільні документи я отримала лише хамські вислови, матюки і прокльони від управлінця Миколи Онула на ім’я чи прізвисько Самвел. ДАІшники, які були неподалік, лише спостерігали за подіями і ніяк не втрутилися у ситуацію. Вони навпаки перекрили дорогу і дали можливість вивезти старі конструкції і привезти нові. Тоді я стала біля магазину і заявила, що до приїзду міліції не відійду. Однак мене почали бити, і згодом виштовхали звідти, – говорить юрист.

 

Жінка каже, цим подіям передував ряд інших, так би мовити, попереджувальних сигналів. Так, у магазині «Цифротех» неодноразово безпідставно вимикали електроенергію на кілька днів поспіль.

 

Наразі нова конструкція стоїть безпосередньо на тротуарі і повністю перекриває прохід для людей. На думку юриста, на цьому дії підлеглих Онула не завершаться. Говорить,  там планується встановлення ще однієї конструкції. Тоді доступ до магазину її шефа повністю перекриють.

 

e-max.it: your social media marketing partner