Нові автобуси уже сьогодні з’являться в Кіровограді для обіцяного Ларіним маршруту (ФОТО)

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Уже сьогодні 11 нових автобусів БАЗ-А081.11, виробництва корпорації «Еталон», які обслуговуватимуть новий маршрут №1-Ц (центральний), перевізник доставить у Кіровоград.

 

Про це «КП» стало відомо з власних джерел.

 

Автобус БАЗ-А081.11 – це 7,7-метровий автобус середнього класу, який Бориспільський автобусний завод випускає з 2011 року. Він має 22 пасажирських сидіння, а його повна місткість розрахована на 43 пасажира.

 

602

 

Як уже повідомляла «КП», маршрут №1-Ц курсуватиме за найпопулярнішим у Кіровограді напрямком: з вулиці Жадова (від розворотного майданчика на Конєва) – по Героїв Сталінграда – через Попова – по Конєва – проспектом Університетським – проспектом Правди – вулицею 50 років Жовтня – Великою Перспективною – через Маланюка – по Полтавській – по провулку Об'їзному – до АС-1.

 

Нагадаємо, нещодавно Сергій Ларін різко розкритикував транспортну реформу у Кіровограді і заявив, що йому особисто довелося втрутитися у ситуацію, аби знайти її вирішення.

 

– Я три місяці не втручався в процес… Але постійно відстежую події, які відбуваються в області і в Кіровограді, читаю новини… Я зрозумів, що треба приймати радикальні рішення. У нас були важкі, емоційні розмови… Ми вирішили створити новий центральний маршрут. На ньому працюватимуть сучасні комфортабельні автобуси на 30-40 місць. Вони будуть обладнані GPS-навігаторами і рухатимуться з інтервалом не більше 5 хвилин, – сказав Сергій Ларін і зауважив, що новий маршрут покликаний вирішити проблему, пов’язану зі скасуванням маршрутів №1, №9-А і №50.

 

e-max.it: your social media marketing partner