Кіровоградські третьокласники продовжують вчитися плавати

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

З початком навчального року, протягом вересня­жовтня, кіровоградські школярі опановують ази плавання. Так реалізовується спільний проект управління освіти та спортивної дитячо­юнацької школи олімпійського резерву «Надія», повідомляють у Кіровоградській міськраді.

 

Зараз у басейні займаються учні третіх класів п’яти міських шкіл. Реалізовувати проект почали ще під час літніх канікул, коли діти відпочивали у пришкільних оздоровчих таборах. Продовжаться заняття вже навесні – у квітні­травні наступного року. Тоді до уроків плавання планується долучити учнів інших п’яти шкіл.

 

– Чим більше дітей відвідуватимуть уроки плавання, тим більше у тренерського складу буде можливостей обрати найкращих та найталановитіших для подальших занять, але вже суто для реалізації спортивних досягнень, – говорить в.о. директора спортшколи Станіслав Рой.

 

Тим часом в управлінні освіти кажуть, що і не проти, аби більше дітей займалися плаванням. Однак матеріальна база спортшколи не спроможна надати всім школярам таку можливість.

 

– Саме тому вирішили охопити заняттями третьокласників – це той вік, коли діти ще не вміють триматися на воді, але швидко навчаються цьому. Старші вже плавати здебільшого вміють: чи то навчились самотужки, чи відвідували групи плавання в цьому ж таки басейні, – пояснює начальник управління Лариса Костенко.

e-max.it: your social media marketing partner