Ніколаєнко розповів, чого очікувати від візиту Президента

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

ГоловаоблдержадміністраціїАндрійНіколаєнкорозповівчомуінаскількиважливимєвізитПрезидента урегіон. Своїми думками він поділився у блозі.

 

– Про ключові моменти робочої поїздки Глави держави в наш регіон ви вже знаєте, оскільки, я впевнений, відстежували і заяви, і події, пов’язані з цим. Безумовно, візит Президента надзвичайно важливий для нас. І не лише в плані демонстрації досягнень регіону, а й у тім, що Кіровоградська область й надалі перебуває у центрі уваги Глави держави, – пояснює очільник регіону.

 

Він каже, що в цілому задоволений рівнем проведення заходів, а також тим що всі вони пройшли гладко і без збоїв.

 

– Але одразу хочу зауважити, що головне у візиті – не перерізати стрічки на нових об’єктах, а обговорення ключових питань, які нині хвилюють і бізнес, і жителів, – запевняє посадовець.

 

– Мені надзвичайно приємно, що візит почався з такої знакової події, як відкриття першого в області і найбільшого в Україні річкового терміналу. До речі, саме там піднімалося питання про фактори, які нині стримують розвиток Дніпра, як транспортно­логічної артерії. Мова йшла про необхідність поглиблення русла ріки біля Дніпродзержинська. Опрацювати його Президент дав доручення профільному міністру. Можна очікувати, що вирішиться воно вже наступного року. Відтак, наша область, а заразом і Черкаська та Київська отримають додаткові можливості для використання свого потенціалу.

 

Говорилося і про нове дихання програми з компенсації підприємствам, які будують тваринницькі комплекси. До речі, «Украгроком» представив проект, реалізація якого уже на завершальному етапі – це Новопразький молочний комплекс на 5 тисяч голів. Для цієї групи компаній, як і для решти вітчизняних, така програма нині особливо актуальна.

 

Під час інвестиційного форуму його учасники відверто, а подекуди навіть дуже жорстко і принципово обговорювали питання земельної реформи. Це вперше за останній період на такому рівні зібралися експерти і бізнес. Фактично, це і є головна наша мета, щоб Кіровоград розглядався як майданчик, де підніматимуться загальноукраїнські проблеми, де шукатимуть і головне знаходитимуть шляхи їх вирішення.

 

Приблизно таких же дієвих результатів ми чекаємо і від виставки «АгроЕкспо». Організовуючи її, ми дали можливість саме українським виробникам продемонструвати свої потужності та досягнення. Це не заробляння грошей... Це створення абсолютно нового формату роботи, коли покупець і виробник мають нагоду працювати напряму, – зазначає Андрій Ніколаєнко.

 

Він також уточнив, що того ж дня разом із Президентом у Кіровограді були присутні й міністри.

 

– З ними вдалося обговорити кілька суттєвих питань. Зокрема, курсування електрички «Олександрія­Вознесенськ», поновлення наступного року програми, якою компенсується транспортування води водогоном «Дніпро­Кіровоград». Ми проговорили можливості по включенню Кіровоградської області в проект по відновленню зрошувальних систем за угодою з Китаєм, питання про розвиток логістичної інфраструктури з урахуванням будівництва оптового ринку сільгосппродукції, а також закінчення фінансування знам’янської об’їзної дороги, – повідомив голова облдержадміністрації і підкреслив, що це лише частина того, про що йшла мова з керівництвом держави і в чому вдалося отримати попередні позитивні відповіді.

 

– Решта тем поки опрацьовуються. Але я переконаний, що черговий візит Президента вже навіть на цьому етапі дасть нам чимало плюсів і головне позитивних зрушень, – підсумував Андрій Ніколаєнко.

e-max.it: your social media marketing partner