Соколівку можуть приєднати до «Дніпро-Кіровоград»

,

 

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський пояснює, що сьогодні ситуація з водозабезпеченням села доволі складна, адже з початком літа забір води збільшується у рази, що призводить до обмеження об’ємів подачі. Тому КП «Надія», яке забезпечує Соколівське водою, вимушене обмежитися графіком водопостачання.

 

- Про такий режим роботи людей попередили. Проблема в тому, що з приходом літа різко збільшується потреба у воді. Це пов’язано з городніми роботами, а також відкриттям дачного сезону, а дачі якраз знаходяться поруч. Унаслідок цього і потерпають жителі села, - зауважує посадовець.

 

Тим часом у дирекції комунального підприємства говорять, що наразі за кошти сільського бюджету розробляється проектно-кошторисна документація на будівництво шахтного колодязя та нової гілки водогону. Однак, зізнаються, що це не повністю вирішить проблему.

 

Саме тому Олександр Чернявський пропонує сільському голові Соколівського і місцевим депутатам разом із ОКВП «Дніпро-Кіровоград» провести обстеження мережі водопостачання села та розглянути можливість приєднання водопровідних мереж ОКВП «Дніпро-Кіровоград». 

e-max.it: your social media marketing partner