Темне минуле Онул і Бєлова «вийшло» на вулиці Кіровограда

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Темне минуле трьох новоспечених опозиціонерів, депутатів Кіровоградської міськради, що минулого тижня створили фракцію «УДАР» – Лариси Онул, Віталія Бєлова і Любові Виноградової поневолі стало відоме перехожим. Минулого тижня на вулицях обласного центру можна було побачити розкидані листівки із заголовком: «Вони ганьблять УДАР Кличка» зі світлинами «героїв».

 

Першими розповідаються основні віхи біографії Лариси Онул. «Колишній вчитель, звільнена за рукоприкладство; подавшись у бізнес, кинула державу і партнерів щонайменше на 10 мільйонів; фігурант кримінальної справи за статтею 365 Кримінального кодексу України», – повідомляється у листівці.


365Одразу за нею йде мова про минуле Бєлова і Виноградової.
«Віталій Бєлов – рекетир, за це у 1997 р. засуджений за статтею 189 Кримінального кодексу України; у 2004 р. фігурант кримінальних справ за статями 157, 158 Кримінального кодексу України; у 2009 засуджений за статтею 157 Кримінального кодексу України»; «Любов Виноградова – сколотила статки на людському горі – продавала за безцінь їх арештоване майно; хабарниця; у 2013 р. засуджена за статтею 368 Кримінального кодексу України», – йдеться у листівках.


Медіа-ресурс, який нині старанно вибілює подружжя Онулів і їхніх однодумців, появу листівок назвав чистої води провокацією і відхрестився від обвинувачень депутатів міськради. Однак, цікаво, що спростовують лише звільнення Лариси Онул зі школи за рукоприкладство. Головним аргументом є коментар колишнього директора навчального закладу. А от про решту звинувачень, зокрема судимість згаданих депутатів, – ані слова. Вочевидь, фактів на спростування усіх відомостей, які оприлюднили листівки, в Онулів не знайшлося.

e-max.it: your social media marketing partner