Страйку тролейбусників не було, бо втрутився Ніколаєнко

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Міська влада повністю розрахувалася з ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія». Після того, як працівники підприємства заявили про припинення руху тролейбусів і проанонсували на День міста страйк перед міськвиконкомом, на рахунки підприємства надійшли заборговані кошти.

 

– З нами повністю розрахувалися. Усі ті гроші, які була винна міська влада за виконану транспортну роботу, надійшли на рахунок, і ми видали зарплату працівникам, – повідомив директор «Єлисаветградської транспортної компанії» Валерій Гросул і уточнив, що тепер на підприємстві немає заборгованості по заробітній платі.


Керівник ТОВ підкреслив, що усе вирішилося протягом трьох годин.


– Цього ми не могли добитися п'ять місяців поспіль, – додав Валерій Гросул.


Відомо, що вирішення проблеми тролейбусників пришвидшив губернатор. Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко тоді заявив, що особисто втрутиться у ситуацію.


Як повідомляла «КП», профспілка «Єлисаветградської транспортної компанії» прийняла рішення про страйк. На підприємстві заявили, що працівники не отримували зар-плату з травня-місяця. Рух електротранспорту планувалось припинити з 21 вересня. Того ж дня працівники «ЄТК» мали намір страйкувати перед будівлею міськвиконкому.

e-max.it: your social media marketing partner