У Тишківці лікарню не закриватимуть

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

У липні «КП» опублікувала листа жителів села Тишківка Добровеличківського району. Його підписало більше двохсот чоловік. Люди просили допомогти зберегти сіль-ську дільничну лікарню, яка обслуговує ще п’ять навколишніх сіл. На лист громади відреагував голова Добровеличківської райдержадміністрації Олег Яременко. Своїм – на адресу редакції.

 

У ньому повідомляється, що в середині липня відбулася зустріч жителів Тишківки з керівництвом району та головними лікарями Добровеличківської ЦРЛ і тамтешнього центру первинної медико-санітарної допомоги. Обговорювалося питання реорганізації дільничної лікарні та створення на її базі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.


«Виходячи з прохань громади села Тишківка, згідно з проведеними розрахунками щодо кількості ліжко-місць, прийнято рішення на базі терапевтичного відділення Тишківської дільничної лікарні розташувати сім ліжок добового стаціонару терапевтичного відділення Добровеличківської центральної районної лікарні, а сільську амбулаторію загальної практики забезпечити денним стаціонаром на п’ятнадцять ліжок», – ідеться у відповіді Олега Яременка.

e-max.it: your social media marketing partner