Влада підписала тристоронній меморандум про розвиток спорту

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Обласна державна адміністрація підписала меморандум про спільні дії щодо розвитку фізичної культури і спорту в регіоні з футбольним клубом «Зірка» та Федерацією легкої атлетики України. Підписи під документом поставили Андрій Ніколаєнко, Максим Березкін та Ігор Гоцул відповідно.


– Популяризація спорту на Кіровоградщині є і буде одним із основних наших пріоритетів, – заявив під час підписання меморандуму Андрій Ніколаєнко. – Ми активно працюємо над реалізацією нових соціальних ініціатив Глави держави, де ключовим напрямком є створення належних умов для занять українців, особливо дітей, масовим спортом.


У свою чергу президент ФК «Зірка» Максим Березкін подякував за можливість покращення матеріально-технічної бази стадіону «Зірка» та створення на його спорудах новітньої навчально-тренувальної і змагальної бази з легкої атлетики.


Тим часом президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул висловив надію, що завдяки домовленостям між обласною владою, Федерацією легкої атлетики України та футбольним клубом «Зірка» Кіровоград зможе стати місцем проведення всеукраїнських, а в подальшій перспективі і міжнародних змагань з легкої атлетики.

e-max.it: your social media marketing partner