Юний гонщик з Олександрії став чемпіоном з автокросу

,

2388Гонщик з Олександрії, Данило Крисько, якому всього 13 років, завоював золото у Чемпіонаті України з автокросу 2015 року, пише «Моя Олександрія».

Данило виступав на спортивно-кросовому автомобілі «Баггі» у класі «1ю» серед спортсменів у віці 10-14 років.

В рамках чемпіонату відбулося чотири етапи в даній категорії. Змагання були напруженими. Олександрієць виграв два етапи. Ще у двох – прийшов другим.

За сумою чотирьох етапів Данило заробив 60 очок і посів перше місце. Свого найближчого конкурента, Дмитра Антошина з Маріуполя, він обійшов на 16 очок.

Нагородження переможців планується в Києві 19 грудня. Від церемонії Данило очікує не лише нагород, а й дозволу федерації брати участь у наступному чемпіонаті в класі кузовних легкових автомобілів «7а».
e-max.it: your social media marketing partner