Юний гонщик з Олександрії знову взяв золото на всеукраїнських автозмаганнях

,

213113-річний житель Олександрії Данило Крисько посів перше місце серед старших юнаків на змаганнях з автокросу у Дніпропетровську сьогодні, 19 червня. Про це повідомив батько і тренер спортсмена Володимир Крисько, пише «Моя Олександрія».

Третій етап Чемпіонату України з автомобільного кросу і другий етап Кубку України з автокросу пройшли 18-19 липня на трасі в селі Дослідному під Дніпропетровськом. У перегонах взяли участь 47 спортсменів з Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Олександрії, Полтави, Кіровограда, Кременчука, Жовтих Вод, Вінниці, Чернівців і Дніпропетровська.

Від Олександрії виступали кандидат у майстри спорту Данило Крисько і майстер спорту Сергій Вялих.

Данилові вдалося здобути перемогу у групі «старші юнаки». Він виграв два фінальних заїзди з трьох, зумівши обійти чемпіона України минулого року Дмитра Антошина з Маріуполя.

А перед цим Данило взяв золото на другому етапі Чемпіонату України з автокросу в Чернівцях.
e-max.it: your social media marketing partner