Ажіотаж довкола ініціативи Ніколаєнка набирає обертів

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

За тиждень близько півтори сотні дзвінків надійшло на «гарячу лінію» з проханням встановити дитячі майданчики.

 

- Люди телефонують з різних мікрорайонів Кіровограда. Упродовж дня в середньому надходить по два десятки заявок, у тому числі у вихідні дні, - розповів «КП» керівник «гарячої лінії» Андрій Лейбенко.


За його словами, найактивнішими є жителі спальних мікрорайонів обласного центру. Зокрема, вулиць Попова, Героїв Сталінграда, 50 років Жовтня і Яновського.


- З цих адрес ми отримали найбільшу кількість дзвінків. Але основний шквал заявок на сьогоднішній день надійшов з вулиці Героїв Сталінграда. Маємо уже більше двох десятків. І в основній своїй масі – це колективні звернення, - говорить Андрій Лейбенко.


Тим часом голова правління благодійного фонду «Розвиток Кіровоградщини», за підтримки якого реалізовується проект, Ольга Шелест наголошує, що кожен майданчик пройшов належну сертифікацію, тож гойдалки, гірки та інші елементи – цілком безпечні.


- Для нас питання безпеки дитини – головне. Тому кожен майданчик, який встановлюватиметься, відповідатиме усім нормам і матиме належну сертифікацію, - підкреслила вона.


Нагадаємо, на початку минулого тижня очільник області Андрій Ніколаєнко закликав кіровоградців пропонувати місця під встановлення десяти сучасних і сертифікованих дитячих майданчиків. Відтак, з 15 липня по 15 серпня можна телефонувати на «гарячу лінію» й залишати заявки. Майданчики встановлюватимуть у тих мікрорайонах обласного центру, жителі яких проявлять максимальну активність і звідки надійде найбільше дзвінків.

e-max.it: your social media marketing partner