Дітей без щеплень не допустять до занять у школах і садках

,

08859Міністерство охорони здоров’я разом з міністерством освіти і науки закликають батьків зробити своїм дітям щеплення згідно календаря. Тих дітей, у кого їх не буде, у новому навчальному році до занять у школах і садках не допустять, про це йшлося на спільній прес-конференції очільників міністерств.


Такі умови виставили перед батьками, зокрема, через спалахи кору протягом останніх двох років.

– В умовах колективу невакцинованих дітей інфекція поширюється дуже швидко. І саме тому щоразу з початком навчального року кількість хворих на інфекційні хвороби різко зростає. Цього року ми хочемо запобігти цьому заздалегідь. І для цього нам потрібна допомога батьків. Вакцинуйте своїх дітей, щоб захистити їх, – розповіла виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

– Якщо батьки відмовляються від вакцинації, то вони мають право обрати альтернативну форму навчання, наприклад, дистанційну чи індивідуальну. Тобто держава у будь-якому випадку надасть можливість та доступ кожній дитині до шкільної освіти, – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Відповідно до календаря щеплень, діти до 6 років повинні вакцинуватися від гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

e-max.it: your social media marketing partner