Проти кіровоградської мерії ініціювали кримінальне розслідування

, Олена Несен, "КП"

Громадська організація «Центр співпраці та підтримки міжнародних проектів звернулася до прокуратури Кіровограда про притягнення до відповідальності керівництва міста через необґрунтоване підвищення тарифів на проїзд, повідомив керівник організації, юрист Ярослав Турчин.

– Ми надіслали повідомлення до прокуратури за фактом наявності ознак злочину, передбаченого частиною другою статті 364 Кримінального кодексу – зловживання владою або службовим становищем – відносно секретаря міської ради Івана Марковського, заступника мера міста Сергія Васильченка, а також виконкому, що проголосував за рішення №112 від 5 березня 2015 року про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, – розповідає Ярослав Турчин.

Він пояснює, що, згідно з нормами Кримінально-процесуального кодексу, прокурор зобов'язаний зареєструвати заяву в день її отримання і протягом 24-х годин внести відповідну інформацію про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та ініціювати досудове розслідування, передавши матеріали компетентним слідчим органам.

– Ми чекаємо на письмове сповіщення про прийняття нашого повідомлення до кінця наступного тижня. У разі бездіяльності міської прокуратури, будемо оскаржувати у судовому порядку, а посадова особа прокуратури, яка вчинила бездіяльність, – так чи інакше зобов'язана буде внести дані нашого повідомлення до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати попереднє слідство за вказаними фактам, – додав Турчин.
e-max.it: your social media marketing partner