Прокуратура області перевірить, чому департамент охорони здоров’я не побачив проблем у дитячому протитуберкульозному санаторії

, Олена Несен, "КП"

Прокуратура області перевірить, чому фахівці департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, які ледь не щомісяця останні півроку навідувалися до Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторію, не побачили там проблем, повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей Алла Мороз.

– Департамент охорони здоров’я відвідував цей санаторій майже щомісяця. Яка ефективність впливу департаменту, якщо вони лише констатували проблему. А от чи вживали якісь заходи – ми хочемо перевірити. Для цього вже витребували матеріали відомчих перевірок із висновками, – уточнила Алла Мороз.

Як уже розповідала «КП», вихователі санаторію заявили про те, малі пацієнти, які там живуть і лікуються, не отримують належного харчування та лікування. Після розголосу в ЗМІ у закладі розпочалися перевірки. В облдержадміністрації згодом заявили – питання з харчуванням дітей вирішили. З обласного бюджету на це додатково виділили близько 300 тисяч гривень.
e-max.it: your social media marketing partner