Жителі Лозуватки скаржаться на ТОВ «Георесурс»

, Віктор ПАСІЧНИК, «КП»

 

У «Кіровоградській правді» від 18 червня цього року йшлося про ситуацію, що склалася в Компаніївському районі. Під час виїздного прийому з особистих питань у цьому районі до заступника голови облдержадміністрації Олександра Чернявського звернулись мешканці села Лозуватка.


Жителів села непокоїть можливий початок робіт на філії «Лозуватський кар’єр» ТОВ «Георесурс». Зі слів людей, робота кар’єра постійно супроводжується вибухами, від яких по стінах будинків йдуть тріщини, а також пилом, який ускладнює дихання. Незадоволені спорудженням потужностей по збагаченню руди і мешканці сусідньої Першотравенки.


На цю публікацію відреагував департамент інфраструктури та промисловості ОДА.


Отже, згідно з інформацією чиновників, станом на кінець червня ТОВ «Георесурс» розпочало роботи щодо встановлення лінії по збагаченню та переробки польового шпату для отримання керамічного пегматиту. Дозвільна документація на земельну ділянку відсутня. Та, не зважаючи на це, підприємство вирило два котловани. Однак, після зустрічі керівника ТОВ «Георесурс» Олександра Мніщенка з жителями села Першотравенка підприємство припинило роботи і провело рекультивацію порушених земель.

e-max.it: your social media marketing partner