Без обговорення з батьками третій поверх на дитячому садку №37 у Кіровограді ніхто не будуватиме

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

Принаймні, у цьому запевнив перший заступник голови облдерж- адміністрації Віктор Серпокрилов.

 

На початку місяця «КП» вже розповідала про обурення батьків, чиї діти відвідують дошкільні групи дитячого садочка №37 «Ластівка» у Кіровограді. Дитсадок знаходиться у приміщенні загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №1 - дитячо-юнацькому центрі «Перлинка». Власне, дорослі протестують проти намірів нардепа Андрія Табалова добудувати на двоповерховому приміщенні навчального закладу ще один - третій!
Аби не допустити цього, стривожені батьки зверталися в усі можливі інстанції, заручившись при цьому підтримкою свого депутата Олександра Шамардіна.
Найбільше, що лякає дорослих, – реконструкція будівлі. Кажуть, вона може призвести до небезпечних наслідків, адже приміщення надто старе. Та й проблеми, про яку говорить ініціатор надбудови – браку місць – немає, бо торік у дитсадку відкрили три додаткові групи.
- Проблеми є з двоповерховою будівлею, а що буде з триповерховою? – риторично запитують батьки.
Минулого вівторка в ситуацію втрутилася обласна влада. Перший заступник очільника регіону Віктор Серпокрилов дав чітко зрозуміти, що надбудови не буде, якщо самі батьки не дадуть на це згоди. З огляду на це він звернувся до мерії, аби та чітко пояснила людям цю позицію.
- Ніхто нічого будувати не буде! Без обговорення з людьми і їхньої згоди третього поверху не буде, - заявив посадовець.

e-max.it: your social media marketing partner