Спілка рекламістів вимагає поновити мораторій на встановлення в Кіровограді нових білбордів

, Ірина Іванова, "КП"

Кіровоградська обласна організація Спілки рекламістів України вимагає у міськвиконкому скасувати рішення від 13 листопада 2014 року про зупинення мораторію на розміщення у центрі Кіровограда рекламних конструкцій, повідомляють «Новини Кіровоградщини».

Про це заявила голова організації Ірина Саєнко на робочій зустрічі кіровоградських представників спілки з заступником міського голови Олексієм Олійником та головним архітектором міста Вадимом Мездріним.

– Моя думка – самі члени виконкому мають скасувати це рішення, – сказала Саєнко.

Вона також зазначила, що, незважаючи на рішення виконкому про нібито скорочення кількості сіті-лайтів у центрі Кіровограда, одна з рекламних фірм уже «отримала пріоритети на розміщення восьми сіті-лайтів», інша почала встановлювати якусь незрозумілу конструкцію в центральному сквері.

Саєнко вважає, що після скасування рішення виконкому від 13 листопада необхідно створити робочу групу, до якої увійшли б рекламісти, чиновники, журналісти та представники інших відомств, установ і організацій, яка розробила б комплексну схему розміщення реклами в Кіровограді.

Нагадаємо, у 2012 році Кіровоградський міськвиконком прийняв мораторій на розміщення нових рекламних конструкцій у центральній частині міста. Однак 13 листопада нинішнього року скасував це рішення, мотивуючи необхідністю впорядкувати зовнішню рекламу.
e-max.it: your social media marketing partner