Мисливців закликають оформити документи

, Віктор ПАСІЧНИК, «КП»

 

Сезон полювання 2013/2014 в області стартує в серпні.

 

Обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що обмін щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання проводиться щоденно з понеділка по п’ятницю, з 9 до 16 години, в приміщенні обласного управління за адресою: м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 76, 5-й поверх, кабінет № 1.
Остаточну дату відкриття сезону полювання обласне управління лісового та мисливського господарства повідомить на початку серпня. Адже на це впливає температурний режим та висока вірогідність пожеж у лісах. Минулого року через спекотний серпень відкриття сезону відтермінували.
Відповідно до статті 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» кожен мисливець під час полювання повинен мати при собі такі документи: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання; дозвіл на добування диких мисливських тварин; відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
Лісівники радять усім мисливцям завчасно оформити ці документи для участі у мисливському сезоні.

e-max.it: your social media marketing partner