КНТУ потрапив до 20-ки Форбс

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»,

 

Одне з найавторитетніших видань України склало рейтинг кращих українських ВНЗ. Приємно, що і Кіровоградщина та її технічний університет були представлені у цьому списку.

 

При складанні рейтингу враховувалась освіта тих, хто після закінчення того чи іншого вищого навчального закладу зробив успішну кар’єру. Під час дослідження з’ясувалося, що кращі шанси зробити кар’єру мали випускники київських та донецьких вузів, – пише «ForbesУкраина». Вони займають майже половину всіх керівних посад. На третьому місці - Харків.
Найкраще склалася кар’єра у технарів та випускників торговельно-економічних ВНЗ. Тому, не дивно, що у двадцятку найкращих потрапили саме технічні заклади. Зокрема, першу п’ятірку рейтингу очолюють Київський національний економічний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Донецький національний технічний університет, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та Донецький національний університет.
Кіровоградський національний технічний університет у цьому списку - 15-й, випередивши чимало потужних ВНЗ Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Сімферополя, Миколаєва та Луганська.

e-max.it: your social media marketing partner