У кіровоградських тролейбусах подорожчає проїзд

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

 

Ще не встигли стихнути перші враження кіровоградців від «покращеної» транспортної мережі автобусів і маршруток, як знову приголомшила новина – у тролейбусах подорожчає проїзд.

 

В обласному центрі це єдиний на сьогоднішній день найдешевший транспорт. І хоч ходять тролейбуси, порівняно з більш оперативними маршрутками, доволі рідко, люди, котрі не мають зайвих грошей на проїзд, чекають саме тролейбусів.
Як повідомляє сайт Кіровоградської міської ради, на одне з наступних засідань Кіровоградського міського виконавчого комітету виноситиметься питання про підвищення плати за проїзд на міському електротранспорті. Міська влада планує підвищити проїзд до 1,25 гривні. Зараз проїзд на цьому виді транспорту становить 1 гривню.
Ініціатором цього підвищення є монополіст в цій міській галузі - ТОВ «Єлисаветградська транспортна кампанія», що орендує комунальне підприємства «Кіровограделектротранс».
Можна навіть не сумніватися, яке рішення приймуть члени виконавчого комітету, проте хотіло б почути, чим же обгрунтоване подорожчання проїзду у тролейбусах, якщо зважати, що цей вид транспорту отримує чи не найбільше бюджетних дотацій.

e-max.it: your social media marketing partner