У Світловодську досі не розпочався опалювальний сезон

, Наталка Маринець

09839У Світловодську досі не розпочався опалювальний сезон через зміну складу засновників СП ТОВ «Світловодськпобут», яке є єдиним теплопостачальним підприємством у місті. Про це повідомляють в облдержадміністрації.

За словами т.в.о голови облдержадміністрації Світлани Лобанової, до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, що при Міністерстві юстиції, направили низку звернень. Оперативний розгляд і відміна реєстраційної дії щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» в частині зміни складу засновників дала б змогу розблокувати питання опалювального сезону у місті й оперативно проводити подальші організаційні заходи.
Раніше міська влада була власником 50% у статутному капіталі підприємства. Наразі воно є приватним.

Секретар Світловодської міської ради Юрій Сапянов запевнив, що у разі позитивного рішення комісії Мінюсту, депутатський корпус готовий вжити всіх необхідних заходів для початку опалювального сезону. Зокрема, скасування реєстраційної дії щодо 100% прав власності приватної особи дозволить міській раді надати гарантії для укладення підприємством договору реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, у Світловодську, рейдери захопили підприємство. Прокуратура вимагає скасувати реєстрацію власності «Світловодськпобуту».


У рейдерстві і службовому підробленні підозрюють міського голову Валентина Козярчука.


Як повідомляла «КП», у Світловодську початок опалювального сезону під загрозою.

e-max.it: your social media marketing partner