Очільник Новоукраїнської громади підписав декларацію міст, дружніх до дітей та молоді

, Наталка Маринець

09645У Німеччині на Першому всесвітньому саміті очільники більше сотні громад світу підписали Декларацію міст, дружніх до дітей та молоді. Серед підписантів – Новоукраїнська громада. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник громади Олександр Корінний.

«Дякуємо UNICEF за історичну подію та ще одну можливість працювати з молоддю і для молоді! Дорожня карта є – попереду багато цікавої роботи! Вірю, що обов’язково буде спільний успіх!», – написав Корінний.

11 грудня Новоукраїнська громада ввійшла в одинадцять українських міст та громад, які стали першими кандидатами від України на здобуття міжнародного статусу «Громада, дружня до дітей та молоді».


Протягом кількох років громади працюватимуть над втіленням планів і проектів. ЮНІСЕФ оціниць їх реалізацію. Якщо результати визнають успішними, муніципалітет отримає почесний статус «Громади, дружної до дітей та молоді».


Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» передбачає захист п’яти базових прав дитини, включаючи право на освіту та охорону здоров’я. Громади, які вестимуть активну роботу в цьому напрямку, отримують спеціальний статус, який дозволяє громаді більш тісно працювати з іншими громадами, навіть за межами країни, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

e-max.it: your social media marketing partner