Громади Кіровоградщини отримали майже 40 мільйонів на розвиток інфраструктури

, Наталка Маринець

09448Об’єднані територіальні громади Кіровоградської області отримали майже 40 мільйонів гривень державної субвенції на реалізацію інфраструктурних проектів, повідомляють в облдержадміністрації.

Ці кошти передбачені для Бобринецької, Великоандрусівської, Великосеверинівської, Ганнівської, Дмитрівської, Добровеличківської, Катеринівської, Компаніївської, Маловисківської, Мар’янівської, Новопразької, Новоукраїнської, Первозванівської, Піщанобрідської, Помічнянської, Попельнастівської, Приютівської, Смолінської, Соколівської і Тишківської громад.


Території мають реалізувати 48 проектів і заходів. Більша частина проектів впроваджуватиметься в галузях житлово-комунального господарства, культури та освіти.


Начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Кулікова зазначила, що на 1 жовтня субвенція профінансована в обсязі 26,6 мільйона гривень. Території освоїли 11,7 мільйона гривень.


Державні кошти досі не розпочали використовувати Бобринецька, Помічнянська, Первозванівська, Маловисківська, Мар’янівська і Новопразька громади.

 

фото: http://uc.kr.ua

e-max.it: your social media marketing partner