ДБР арештувало рахунки компаній Онулів

, Наталка Маринець

09446Державне бюро розслідувань кілька разів арештовувало рахунки ТОВ «АПК «Ніка», ТОВ «Торговий дім «КЗК», «Торенд», «ХХ Століття», «Лідерресурс», «АПК-Моя родина» і «Кіровоградська зерноторгова компанія», які належать подружжю Миколи і Лариси Онулів, пише «Іnterfax-Україна».

У червні слідчий суддя Печерського районного суду задовольнив клопотання прокурора ДБР про накладення арешту на кошти на поточних рахунках і кошти в системі електронного адміністрування ПДВ, що належать АПК «Ніка», ТОВ «Торговий дім «КЗК», «Торенд», «ХХ Століття», «Лідерресурс», «АПК-Моя родина» і «Кіровоградська зерноторгова компанія».


6 серпня агрокомпанія «Ніка» домоглася у суді зняття арешту, однак 9 серпня прокурор ДБР подав повторне клопотання, і 18 серпня суд наклав повторний арешт. Після цього компанія звернулася до апеляційного суду, який 30 вересня та 1 жовтня скасував ці постанови вдруге.


Адвокат Онулів вважає дії ДБР свавіллям.


Власниця ТОВ «АПК «Ніка» Лариса Онул заявила, що компанія ніколи не мала справ із державним бюджетом, не брала участі в тендерах, не виконувала держзамовлення. За її словами, за майже чотири місяці арешту рахунків припинили виплату зарплат, робота компанії була суттєво обмежена.

Нагадаємо, кілька років тому майно Онулів примусово розпродавали через борги.

e-max.it: your social media marketing partner