У Кропивницькому депутату дали в оренду землю під його забудовою

, Наталка Маринець

092105У Кропивницькому депутату міської ради Андрію Кролевцю дали на 49 років в оренду земельну ділянку, на якій вже розташована його забудова. Таке рішення депутати прийняли сьогодні, 10 вересня.

«Надати Кролевцю Андрію Вікторовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років на якій розташований об’єкт нерухомого майна належний заявнику по вул. Нижній, 12 орієнтовною площею 0,35 га для розміщення культурнооздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей за рахунок земель водного фонду», – йдеться у рішенні.


Земля знаходиться на березі річки Сугоклея.


Сам Кролевець заявив, що права власності передав іншій людині, в голосування участь не брав.


– Земельну ділянку, яку колись купив, але всі права передані у сліпий траст і жодного відношення до того майна й управління ним не маю. Ніхто там не оре і не будує, ми знаємо, що таке водоохоронна зона. Нині земельну ділянку займає Овчинніков, – сказав депутат.


– Два місяці тому на вторинному ринку ми купили гідротехнічну споруду насосної станції першого підйому. Водонасосна станція була засмічена. Після купівля ми набули статусу первинних водокористувачів і маємо право робити реконструкцію. Заключили договір із водним господарством. Вони вичистили старі комунікації, прибрали сміття і територію, – додав Овчинніков.


Міський голова Андрій Райкович доручив керівнику архітектурно-будівельної інспекції перевірити, які саме роботи проводять на березі і чи не суперечать вони нормам.


– Виїхати на об’єкт і розібратися, в разі порушення будівельних правил і норм, припинити будівництво, – сказав Райкович.

e-max.it: your social media marketing partner