У Кропивницькому депутату міськради Кріпаку дали в оренду дві земельні ділянки

, Наталка Маринець

08243В обласному центрі депутати міської ради погодили два проекти рішення, згідно з якими передали в оренду на 49 років дві ділянки землі своєму колезі Сергію Кріпаку, сьогодні, 10 вересня.

Одна ділянка, площею 0,0180 гектарів знаходиться за адресою: Соборна, 36 приміщення 15, інша площею 0,0027 гектарів за адресою: Соборна, 36-а. Першу ділянку передають також у співоренду Дмитру Кріпаку.


У рішенні зазначають, обидві для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з правом передачі в суборенду за рахунок земель житлової та громадської забудови. Окрім цього, встановили розмір орендної плати 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.


Сергій Кріпак участь у голосуванні не брав через конфлікт інтересів.

Згідно з декларацією, у Сергія Кріпака у власності чотири земельні ділянки – дві у Кропивницькому і по одній у Києві та Крюківщині, Київської області.


У Крюківщині земельна ділянка площею 1008 метрів квадратних, у Києві – 706 метрів квадратів, інші дві – 339 і 740 метрів квадратних – у Кропивницькому.


Ще дві ділянки у Кріпака у суборенді у Кропивницькому. Одна площею 727 метрів квадратних, інша – 180 метрів квадратних та одна площею 50 метрів квадратних в оренді.

e-max.it: your social media marketing partner