У справі про рейдерське захоплення «Світловодськпобут» розбиратимуться поліція і юстиція

,

08826В облдержадміністрації скликали міжвідомчу комісію щодо рейдерського захоплення підприємства «Світловодськпобут». Представники Світловодської міськради стверджують, що захоплення відбулось, а гендиректор теплопостачальника Сергій Московський каже, що перереєстрацію власника зробили за згодою виконавчого органу.


Московський запевняє, що процедуру реєстрації виконали законно за згодою міськради. Про це свідчать, зокрема, протокол Загальних зборів учасників «Світловодськпобут», де розглянули питання про надання згоди на вихід Світловодської міської ради зі складу учасників підприємства. Є і відповідне рішення міськради про вихід.

Державний реєстратор Новгородківської селищної ради перереєстрував підприємство на єдиного власника Олександра Яременка ще 19 липня.

Перший заступник мера Світловодська Світлана Балюк запевняє, що у міськраді про це дізналися лише 7 серпня. Тому там вважають, що підприємство захопили. Виконавчий орган направив відповідні заяви до поліції, а ще листи до міністерства і обласного управління юстиції з проханням розібратися у ситуації.

Представники поліції повідомили, що відкрили кримінальне провадження, слідство триває.

– Наше з вами завдання – належним чином оперативно відреагувати на заяву виконавчого комітету Світловодської міської ради. Маємо вжити вичерпних заходів, щоб не допустити надзвичайної ситуації і не залишити жителів Світловодська без тепла в опалювальний період, –  підкреслила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова.

Як писала «КП» раніше, у Світловодську рейдери захопили підприємство.

e-max.it: your social media marketing partner