ПФК заявляє про ризик зупинки через підвищення тарифів на електрику

, Любов Попович

08707Побузький феронікелевий комбінат, що у Голованіському районі, заявляє про ризик зупинки через зростання тарифів на електроенергію з 1 серпня. Про це повідомляє UBR із посиланням на слова генерального директора підприємства Олега Беспалова.

– Із 1 серпня цього року набула чинності постанова НКРЕКУ«Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії ДП НЕК «Укренерго», що призвело до збільшення чинного тарифу на електроенергію на 543%. У результаті вартість електроенергії для нашого підприємства зросла на 26%. У структурі виробничої собівартості комбінату витрати на електроенергію складають 40-45%. Таке підвищення вартості електроенергії призведе до зупинки підприємства з усіма наслідками, що випливають як для економіки країни, так і соціальної ситуації в регіоні і селищі, – зазначив Беспалов.

Водночас він наголосив, що зупинка підприємства призведе до скорочення соціальних програм і податкових платежів у бюджет.

ПФК є бюджетоутворюючим підприємством для селища Побузьке і найбільшим платником податків Голованівського району.

Підприємство бере активну участь у розвитку соціальної інфраструктури селища та регіону.

За підсумками 2018 року витрати на утримання соціальної сфери селища склали 4,5 мільйона гривень, а в цьому році вони зростуть до 6 мільйонів.
e-max.it: your social media marketing partner