Районні бюджети отримають майже 120 мільйонів від держави на розвиток

, Наталка Маринець

08445Одинадцять районів, три об’єднані територіальні громади і три міста обласного підпорядкування отримають на соціально-економічний розвиток 119 мільйонів 841 тисячу гривень. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 10 липня.

Зокрема, бюджет Новоукраїнської міської об’єднаної громади отримає два мільйони гривень. За ці кошти відремонтують очисні споруди по вулиці Мокряка.

Маловисківській громаді виділили 100 тисяч гривень на дитячі майданчики.

Великоандрусівській громаді Світловодського району держава скерує у вигляді субвенції 690 тисяч гривень на ремонт доріг.

Онуфріївський район отримає 10 мільйонів 160 тисяч гривень. Із них два мільйони спрямують на реконструкцію водопроводу у райцентрі, майже півтора мільйона гривень – на будівництво міні футбольного поля зі штучним покриттям у Павлиші, мільйон гривень – на капремонт онуфріївської школи тощо.

4 мільйони 870 тисяч гривень отримає Олександрівський район. Майже півтора мільйона скерують на капремонт покрівлі Олександрівського навчально-виховного об’єднання, 450 тисяч гривень – на медичне обладнання для райлікарні, 700 тисяч на освітлення у селах Бовтишка, Підлісне і Гайове.

Знам’янському району спрямують – 7 мільйонів 846 тисяч 200 гривень. За ці кошти реалізують майже два десятки різних проектів.

Світловодський район отримає шість мільйонів 10 тисяч гривень. По півтора мільйона гривень виділять на капремонт дахів шкіл у селах Озера і Григорівка, 1,2 мільйона гривень на капітальний ремонт Захарівського фельдшерського пункту.

820 тисяч гривень виділили Маловисківському району. Із них 420 тисяч гривень піде на капітальний ремонт будинку культури у Великій Висці, решту грошей – на придбання дитячих майданчиків.

По 400 тисяч отримають Голованівський, Новомиргородський і Благовіщенський райони.

Трохи менше – 350 тисяч гривень – виділили Новоархангельському району.

Гайворонський – отримає 2 мільйони 250 тисяч гривень. Найбільше коштів – майже півтора мільйона спрямують на реконструкцію водопроводу у районному центрі.

8 мільйонів 687 тисяч гривень виділили Новгородківському району. З них чотири мільйони – на капремонт одного з корпусів районної лікарні, два мільйони на реконструкцію водогону свердловини №1 в селі Інгуло-Кам’янка, ще мільйон – на капітальний ремонт покрівлі Петрокорбівського сільського будинку.

Знам’янці держава виділила майже чотири мільйони гривень. Зокрема, більше мільйона спрямують на реконструкцію площі Героїв Майдану.

Світловодськ отримає – 2 мільйони 780 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки, обладнання і знаряддя для закладів освіти, а також закуплять дитячі спортивно-ігрові майданчики.

Бюджет Кропивницького отримає 57 мільйонів 180 тисяч гривень, у тому числі 15 мільйонів на реконструкцію парку «Перемоги» (коригування) з виготовленням проектної документації.

Обласний бюджет отримає 11 мільйонів гривень. Найбільше – 7 мільйонів – спрямують на реконструкцію школи у Власівці, по два мільйони – на реставрацію Олександрійського міського будинку культури і на придбання медичного обладнання для обласного онкодиспансеру.

Детальніше ознайомитися з розподілом державних коштів між місцевими бюджетами за об’єктам можна за посиланням.

e-max.it: your social media marketing partner