У Кропивницькому під новою аркою готують дорогу під будівництво

, Наталка Маринець

08381В обласному центрі триває реконструкція арки по вулиці Ельворті. Нині будівельники продовжують бетонувати портали та підпірну стінку новозбудованого тунелю. Паралельно будівельники почали готувати дорожнє полотно під чорновий варіант покриття, повідомляють у міськраді.

За кілька днів портал зі сторони заводу «Гідросила» почнуть облицьовувати спеціальним шлакоблоком. Також продовжують зводити металеву огорожу.


Водночас міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до власників підприємств, що межують з будівельним об’єктом, аби вони прискорили благоустрій прилеглих територій.


– Надзвичайно турбують питання благоустрою навколо арки. Їх треба вирішувати набагато швидше та ефективніше. Також треба передбачити роботи з укріплення брустверів, підпірних стін. Необхідно привести до відповідності архітектурну складову, щоб цей об’єкт був не тільки технічно досконалим, а й естетика відповідала технічному змісту арки, – сказав Андрій Райкович.

 

Нагадаємо, у Кропивницькому повним ходом триває реконструкція арки по вулиці Ельворті. На об’єкті у три зміни працює більше сотні кваліфікованих працівників і кілька десятків одиниць техніки.

Оновленої арки місто потребує вже понад 50 років. Адже з її появою вдасться покращити розв’язку і зменшити затори. Завершити реконструкцію планують до Дня міста.

 

08382

e-max.it: your social media marketing partner