У Кіровоградській ОДА розповіли, які дороги зараз ремонтують в області

,

07635На Кіровоградщині завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення. Проекти реалізують за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Про це розповів т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 24 червня.

– Завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення – на перехідних об’єктах минулого року, які реалізовуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. На 33 із 35 таких об’єктів роботи планують виконати до 7 липня (загальна сума 68 мільйонів гривень), ще на двох об’єктах поки тривають тендерні процедури, – повідомив Сергій Коваленко.

Щодо доріг державного значення, за словами начальника Служби автомобільних доріг в області Вадима Коюденка, зараз триває ремонт на дорозі «Кропивницький – Миколаїв». Там запланували відремонтувати шість відрізків протяжністю 33 кілометри. Вже виконали роботи на 19 кілометрах.

– По двох відрізках протяжністю 9 кілометрів завершено тендерні процедури і протягом десяти днів буде розпочато ремонт. Тендер ще по одному відрізку проведуть до 1 липня, роботи планують розпочати протягом двох тижнів, – наголосив Вадим Коюденко.

На дорозі «Полтава – Олександрія» почали ремонт на п’яти кілометрах.

Протягом десяти днів на відрізку в уманському напрямку дороги «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» розпочнуть роботи.

Вадим Коюденко зазначив, що усі роботи на дорогах державного значення в області запланували виконати до середини вересня. Потім планують звертатися до уряду за додатковим фінансуванням для виконання понадпланових робіт.
e-max.it: your social media marketing partner